Aslında sistre için oldukça küçük bir alan olan 25 metrekarelik zeminimiz için gösterdikleri titizlik, özen, ciddiyet ve uzmanlığı takdir ediyoruz.. Nuri Bey ve ekibiyle olan çalışmamızın uzun vadede devam etmesini diliyoruz.

Esra Arışan - Özel Hukuk Bürosu


"Bize özel mi bilmiyorum ama her konuda anında bizzat gelerek çözüm üreten, ilgilenen tavrı çok hoşumuza gitti. Eğer bu yorumu yayınlarsa sanırım herkes aynı ilgiyi bekleyecektir:) ޞaka bir yana işini iyi yapan, profesyonel ahlak sahibi, işinin ustası birisi Nuri Bey. Herşey için çok teşekkür ediyoruz.

Duygu & Gökhan Sun


Yeni evlenmiştik ve eşyalarımızın bir kısmını yeni almıştık. Uzun süredir bu evde oturuyordum ve daha önceden kalan eşyalarım da vardı. Ayrıca eşimin daha önce oturduğu evden de bazı eşyaları getirmiştik. Teker teker bakıldığında tüm bu eşyaları severek almıştık ve birbiriyle uyumlu olduklarını da biliyorduk aslında. İkimiz de simetriksizliğin simetrisini ve tüm renklerin uyumunu ön plana çıkaran bir tarzı seviyorduk. Bu yüzden çok klasik yapıda olmadığı ve belli geometrik şekillere sadık kalındığı sürece eşyalar birbiriyle uyum sağlıyordu. Ya da sağlamalıydı. Beyaz duvarlar, boydan boya beyaz halı ve beyaz kapı ve pencere pervazlarının tüm bu renkleri ön plana çıkaracak bir çerçeve oluşturduğunu düşünüyordum. Ama bir eksiklik vardı. O eksikliği mimar olan eşim dile getirdi. Duvarlar ve zemin birbiriyle kontrast içinde olmalıydı. Örneğin zemini koyu tonları ağırlıklı olacak şekilde parke döşemeliydik. Bu kararı verdikten sonra gitmemiz gereken adresi biliyordum: Nuri ޞekerciler. Artık daha fazla düşünmeye gerek yoktu çünkü emin ellerdeydik. Gerçekten de doğru malzeme seçimi ve düzgün işçilikle evimiz istediğimiz şekli aldı. Genel olarak modern tasarımlı renkli eşyalara sahiptik ve evin birçok odasında birçok farklı eşyanın içinde farklı renklerde tahta malzeme kullanılmıştı. Bu tüm renklerin uyumu konseptimize uyuyordu. Ayrıca evimizde eşya olduğu gerçeğini ve bu gerçeğin zemin döşemesini zorlaştıracağını unutmamalıydık. Bu şartlar altında yapılacak en iyi şey koyu ağırlıklı olacak şekilde koyu ve açık tonların birbiriyle içi içe olduğu, döşemesi kolay ve ayrıca mekanın modern tasarımını açığa çıkaracak bir malzeme seçmek olacaktı. Bu yüzden de bizim için doğru cevap sapelli lamine parkeydi. Bu cevabın doğruluğunu döşendikten sonra daha da iyi anladık. Tabii 15 santimlik süpürgelikleri de unutmayalım. Onlara da çok şey borçluyuz. Sonuç olarak bu konuda Nuri ޞekerciler'le çalışmanız her daim tavsiye olunur

Bülent - Sema Şenyürek


Otelimizin parke bakım çalışmasını söz verdiği sürede ve büyük bir ustalıkla gerçekleştiren parke uzmanı, işine hakimiyeti ve titiz çalışmasıyla hem şahsımın hem de kurumumuzun takdirini kazanmıştır.

ERDOĞAN ÇUKURYURT - Ritz Carlton Teknik Müdürü


Evinizi yenilerken ya da yaptırırken karşılaşacağınız iki temel sorun vardır.

1- Beklentilerinizin ve de size söz verilenin; yani üzerinde anlaştığınız işin dışında, bir sonuçla karşılaşmak;

2- İlk randevudan başlayarak başlama ve sonuçlandırma sürecindeki zamanlama tablosuna bağlı kalınmamasının yol açtığı, sıkıntılarla boğuşmak.

Yer döşemesi için Nuri Beyefendi ve ekibini seçtiğinizde, bu iki sorunu da, baştan çözmüş olmanın rahatlığını yaşayacağınıza eminim; çünkü ben yaşadım.

Bir saatlik bir görüşmeden sonra;

-Parke cinsi/döşeme şekli ve benzerine ilişkin beklentilerimi öğrenmek ve anlamak için doğru sorular ve örneklerle, beni bilgilendiren ve seçim konusunda netleşmeme yardımcı olan;

-Yer döşemelerimi, olağanın dışındaki beklentilerimi de karşılayarak tam da gönlüme göre,

-Üstelik de süresinde tamamlayan
Nuri Şekerciler Beyefendi ve ekibine teşekkür ederim.

Julide Sevim, Psikolog


Gerçekleştirmiş olduğu titiz çalışmadan dolayı Nuri Beye ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Halil İmamoğlu ve eşi - Tümay Pansiyon 

 

 

 

 

 

 

Ürünler
 

Lamine Parke çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Masif Parke çeşitlerini incelemek için tıklayınız.
 
Ne Demişler
 

Nuri Şekerciler farkı ile yepyeni zeminlere kavuşan müşterilerimizin yorumları...

devamı için tıklayınız..

 
 
Akayparke.com


www.akayparke.com

 


Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetler | Benim İçin En İyisi | Merak Ettikleriniz | Foto Galeri | İletişim
Cemil Meriç Mah. Alemdağ Cad. No: 319 Çayırönü - Ümraniye / İstanbul
Mobil: (533) 666 15 41 | Tel: (216) 335 10 62 | Tel: (216) 612 89 49