Seramik üzerine parke yapılabilir mi?
Merhaba, yeni aldığım evimin koridorlarına lamine parke yaptırmayı düşünüyorum. Ancak koridorlara seramik yapılmış durumda üzerine lamine parke yaptırırsak nasıl olur? Şimdiden teşekkür ederim.

Ferda

Uzmanın Cevabı...


Seramik mi Yoksa parke mi?
Evimi masif parke döşetiyorum. Banyo ve wc'nin su ile fazla temas edeceğinden seramik döşetiyorum. Suyun uzun vadede ağacı çalıştırmasından korkuyorum. Size sorum acaba mutfak bölümünü azda olsa su ile temas edeceğinden seramik mi? Yoksa parke mi döşetmeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Sedat

Uzmanın Cevabı...


Sizce parke döşetmeden önce yeri ne olmalı?
Bir önceki sorumda bahsetmıştım yeni ev yaptırdım fakat zemin olarak karamsarım parke yaptırmak istiyorum fakat önce yerin fasymı şapmı olmasına karar veremedim sizce ne olmalı?

Arzu

Uzmanın Cevabı...


Uygun parke temizliği nasıl olmalıdır?
Merhaba Nuri bey, size şöyle bir sorum olacak. Evimin yaklaşık 70 metrekaresi sessiz parke denilen parkeyle döşeli. Evimde yaklaşık 2 aydır oturuyorum. Yeni bina olduğu için evin her tarafını yaptırdım. Bu yaptırma esnasında parkenin kapı verniğinden dolayı lekelendiğini farkettim. Daha sonra bunu çıkarmaya çalıştım, ama olmadı. Sizden ricam parkelere zarar vermeden nasıl bu lekeleri çıkarabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Derya

Uzmanın Cevabı...


Sistre nedir?
Benim de laminat parke cila işi sorunum var da, okuduğum soru cevaplarından kendi sorumun cevabını da buldum, fakat sistre nedir açıklamasını yaparsanız sevinirim.

Zeki

Uzmanın Cevabı...


Parkeleri boyamak için ne yapmalıyım
Sayın ustam, parkeleri sistre ve cila yapmama rağmen çiziklerini kapatamadım. Boyamak gerekir mi? Eğer gerekirse nasıl bir yol uygulamam, ne tür boya kullanmak gerekiyor?

Zafer

Uzmanın Cevabı...


Laminat parke mi yaptırmalıyım?
30m bir salonum var. Klima ile ısınmak istiyorum. Yerler şu an taş fakat yeterli ısı almıyorum sizce parke mi? Pvc mi?döşemeliyim

Tülay

Uzmanın Cevabı...


Masif parke döşetmek istiyorum
Merhaba, evim Adana'da. Yere doğal görünümlü masif parke döşetmek istiyorum. Bir usta ile görüştüm. Bana özellikle kestane ağacını önerdi. (suya dayanıklılığı, sağlamlığı, görünümü, daha az kurtlanma problemi) Seçeneklerim arasında ceviz ve katran ağaçlarıda var. Siz kestaneyi önerirmisiniz? Ayrıca ceviz ve kayın ağaçlarına kıyaslama yaparsak hangisi daha iyi. Yada sizin önerebileceğiniz başka bir ağaç var mı?

Eser

Uzmanın Cevabı...


Tahta döşemenin üzerine laminat olur mu?
Merhaba, evimiz eski bir yapı ve şuan zemin tahta döşeme. Ben laminat yapmak istiyorum. Fakat döşemeler arası boşluk var ve biraz da esnek. Laminatı şap atmadan döşeyebilir miyiz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Seda

Uzmanın Cevabı...


Anti alerjik zemin kaplaması var mı?
Çocuğumun alerjik yapısı var. Şu an odası halıflex, doktor odasının zemininin değiştirilmesini istiyor. Anti alerjik bir kaplama veya laminant parkenin anti alerjik olanı var mı? Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Cengiz

Uzmanın Cevabı...Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetler | Benim İçin En İyisi | Merak Ettikleriniz | Foto Galeri | İletişim
Cemil Meriç Mah. Alemdağ Cad. No: 319 Çayırönü - Ümraniye / İstanbul
Mobil: (533) 666 15 41 | Tel: (216) 335 10 62 | Tel: (216) 612 89 49